سرمایه گذاران 1 درصد از اوراق بهادار خود را در بیت کوین

سرمایه گذاران 1 درصد از اوراق بهادار خود را در بیت کوین

سرمایه گذاران 1 درصد از اوراق بهادار خود را در بیت کوین

سرمایه گذاران 1 درصد از اوراق بهادار خود را در بیت کوین

JPMorgan می گوید سرمایه گذاران می توانند 1 درصد از اوراق بهادار خود را در بیت کوین بگذارند علی رغم اینکه آن را یک پرچین ضعیف خوانده اند.

پس از گفتن اینکه ارزهای رمزپایه “به عنوان فقیرترین پوشش برای سقوط عمده سهام است” ، JPMorgan می گوید سرمایه گذاران می توانند 1٪ از اوراق بهادار خود را در ارزهای رمزپایه قرار دهند.

استراتژیست های شرکت توضیح دادند که این می تواند به “دستیابی به هرگونه بهره وری در بازده کلی تعدیل شده ریسک سبد سهام” کمک کند.

‏JPMorgan می گوید ، سرمایه گذاران می توانند 1٪ از اوراق بهادار را به بیت کوین اختصاص دهند JPMorgan Chase اکنون مزایایی را در اضافه کردن درصد کمی بیت کوین به سبد سهام چند دارایی می بیند.

رئیس تحقیقات جهانی این شرکت ، جویس چانگ ، و معاون تحقیقات استراتژیک ، امی هو ، در یادداشتی به مشتریان چهارشنبه نوشتند: در یک پرتفوی چند دارایی ، سرمایه گذاران به منظور دستیابی به هرگونه بهره وری در بازده کلی تنظیم شده توسط ریسک سبد سهام ، احتمالاً می توانند تا 1٪ از تخصیص خود را به ارزهای رمزپایه اضافه کنند.

با این حال ، استراتژیست ها تصریح کردند: «ارزهای رمزپایه ابزار سرمایه گذاری هستند و ارز تأمین نمی کنند. بنابراین هنگامی که به دنبال جلوگیری از یک رویداد کلان با ارز هستید ، به جای آن از طریق تأمین بودجه ارزهایی مانند ین یا دلار آمریکا ، یک پرچین توصیه می کنیم. “

در حالی که بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که بیت کوین راهی برای جلوگیری از نوسانات قابل توجه در کلاسهای دارایی سنتی ، از جمله سهام ، اوراق قرضه و کالاها است ، JPMorgan شک دارد.

همین هفته گذشته بود که بانک سرمایه گذاری ادعا کرد بیت کوین “یک نمایش جنبه اقتصادی” است و افزود: دارایی های رمزنگاری همچنان به عنوان فقیرترین پوشش برای سقوط عمده سهام ، با مزایای متنوع تنوع در قیمت ها تا کنون بالاتر از هزینه های تولید رتبه بندی می شوند ، در حالی که با جریان اصلی مالکیت رمزنگاری ها ، همبستگی ها با دارایی های دوره ای در حال افزایش است.

‏JP Morgan همچنین گفت که قیمت های اخیر بیت کوین بسیار بالاتر از برآورد ارزش منصفانه ارز رمزنگاری شده است.

این شرکت همچنین ادعا کرد که پذیرش جریان اصلی ارتباط بیت کوین را با دارایی های دوره ای افزایش می دهد ، که با تغییرات اقتصادی افزایش و کاهش می یابد. این مزایای بیت کوین را از تنوع بخشیدن به سهام ، کاهش می دهد.

با این حال ، آخرین گزارش آن توصیه می کند که سرمایه گذاران می توانند درصد کمی بیت کوین را به سبد سهام خود اضافه کنند.

بانک سرمایه گذاری از زمانی که مدیرعامل آن جیمی دیمون این ارز رمزنگاری شده را در سپتامبر 2017 خوانده است ، مسیری طولانی را طی کرده است. در اوایل این ماه ، دانیل پینتو ، رئیس جمهور JPMorgan گفت که او اطمینان دارد تقاضا برای بیت کوین “در برخی موارد وجود خواهد داشت” نقطه.”

این مقام اجرایی تأیید کرد: “اگر با گذشت زمان کلاس دارایی ایجاد شود که توسط مدیران و سرمایه گذاران مختلف مورد استفاده قرار گیرد ، ما باید درگیر آن شویم.”

علاوه بر این ، تحلیلگران شرکت پیش بینی کرده اند که قیمت بیت کوین می تواند به 146000 دلار برسد زیرا رقابت ارز رمزنگاری شده با طلا گرم می شود.

این مطلب صرفا ترجمه از سایت bitcoin.com می‌باشد و ompfinex مسئولیتی در قبال آن ندارد.

1/5 - (1 امتیاز)
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *