تحلیل کاردانو

تحلیل کاردانو و بررسی روند قیمت، امروز 14 فوریه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، کاردانو امروز یک جلسه معاملاتی صعودی را به نمایش گذاشته‌است. قیمت کاردانو در حال حاضر با 0.40 درصد افزایش نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، به 0.3584 دلار رسیده‌است. شروع متفاوت روز باعث شد که این رمزارز قبل از سقوط به پایین 0.355 دلار به بالاترین حد اولیه یعنی 0.360 دلار برسد.

پادکست تحلیل کاردانو

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل کاردانو را ملاحظه کنید:

روند قیمت کاردانو

تحلیل کاردانو با بررسی تغییرات تکنیکال

طبق تحلیل وبسایت تحلیلی – خبری اف ایکس امپایر، کاردانو برای اینکه بتواند اولین سطح مقاومت اصلی (R1) را در 0.368 دلار هدف قرار دهد، باید از سقوط زیر محور 0.357 دلار جلوگیری کند. بازگشت به 0.365 دلار از یک جلسه معاملاتی صعودی پشتیبانی می‌کند. با این حال، به‌روزرسانی‌های شبکه کاردانو و اخبار موثر بر بازار کریپتو روی روند این ارز رمزنگاری شده تاثیرگذار خواهد بود. در سناریوی صعودی، کاردانو احتمالا دومین سطح مقاومت اصلی (R2) را در 0.378 دلار هدف قرار می‌دهد. تداوم روند صعودی، سومین سطح مقاومت اصلی (R3) را در  0.399 دلار وارد بازی خواهد کرد.

تحلیل قیمت کاردانو در سناریوی نزولی

سقوط از نقطه پیوت در 0.357 دلار اولین سطح حمایت اصلی (S1) را با  0.347 دلار وارد بازی می‌کند. کاردانو باید برای پایان روند نزولی از سقوط زیر 0.340 دلار و دومین سطح حمایت اصلی (S2) در 0.336 دلار اجتناب کند در غیر اینصورت، رسیدن به سطح حمایت اصلی سوم (S3) یعنی سطح 0.315 دلار محتمل است.

تحلیل تکنیکال کاردانو

امروز صبح، میانگین‌های متحرک نمایی و نمودار کندل استیک 4 ساعته‌ای که در زیر ارائه شده سیگنال‌های نزولی ارسال کردند. کاردانو زیر میانگین متحرک نمایی 200 روزه که در حال حاضر 0.363 دلار است، قرار دارد. پس از تقاطع نزولی یکشنبه، میانگین متحرک نمایی 50 روزه به سمت میانگین متحرک نمایی 100 روزه عقب‌نشینی کرد و میانگین متحرک نمایی 100 روزه به سمت میانگین متحرک نمایی 200 روزه کاهش یافت که همه این موارد سیگنال‌های نزولی ارائه کرد.

صعود از میانگین متحرک نمایی 200 روزه یعنی 0.363 دلار و اولین سطح مقاومت اصلی (R1)، از عبور این رمزارز از  میانگین متحرک نمایی 50 روزه یعنی 0.371 دلار و هدف قرار دادن میانگین متحرک نمایی 100 روزه در 0.374 دلار پشتیبانی می‌کند. با این حال، اگر کاردانو موفق به عبور از میانگین متحرک نمایی 200 روزه نشود، این امر زمینه را برای سقوط کاردانو به اولین سطح حمایت اصلی فراهم کرده و حتی دومین سطح حمایت اصلی را وارد بازی می‌‌کند. شایان ذکر است که عبور از میانگین متحرک نمایی 50 روزه یک سیگنال صعودی ارسال می‌کند.

تحلیل تکنیکال کاردانو با EMA

با وجود سیگنال‌های نزولی، به نظر شما کاردانو تا پایان هفته چه روندی را طی خواهد کرد؟ تحلیل شما از آینده قیمتی این رمزارز چیست؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او ام پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

به این post امتیاز دهید
اشتراک‌گذاری

من مریم سیدان، کار خودم را از سال 92 به عنوان خبرنگار اقتصادی شروع کردم و الان محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *