صرافی ارز دیجیتال بایننس

صرافی ارز دیجیتال بایننس برای پرداخت جریمه آماده می‌شود

صرافی ارز دیجیتال بایننس (Binance)، پلتفرم معاملاتی رمزارز برتر دنیا، در انتظار برای پرداخت جریمه سنگین به نهادهای قانون‌گذار ایالات متحده است.


به گزارش تیم خبری او ام پی فینکس، مدیر ارشد استراتژی صرافی ارز دیجیتال بایننس اخیراً فاش کرد که این کمپانی پیش‌بینی می‌کند به‌دلیل ارائه محصول قبلی خود از سوی نهادهای تنظیم‌کننده بازار متحمل جریمه شود.


طبق یکی از گزارشات منتشرشده، این جریمه نقدی به‌منظور تسویه پرونده‌های جاری صرافی ارز دیجیتال بایننس است که توسط سازمان‌های قانون‌گذار ایالت متحده تشکیل شده‌اند. پاتریک هیلمن اظهار کرد این صرافی در حال همکاری با نهادهای نظارتی است تا بتواند خط مشی آتی خود جهت پیروی از قوانین را به‌دست آورد و موارد گذشته را برطرف سازد.

پادکست صرافی ارز دیجیتال بایننس


هیلمن خاطرنشان کرد با این که صرافی ارز دیجیتال بایننس خود را برای پرداخت جرایم نقدی آماده می‌کند، این امکان وجود دارد که این جریمه‌ها به‌صورت غیرنقدی نیز باشند. شدت این جرایم از سوی نهادهای قانونی مشخص خواهد شد. وی در حالی که پیرامون میزان جریمه و زمان‌بندی آن اطلاعاتی را فاش نکرد، بیان کرد صرافی ارز دیجیتال بایننس در مواجهه با مسائل پیش روی خود با اعتماد به نفس بالا و حس مثبت قدم خواهد برداشت.


رشد و توسعه بی‌سابقه صرافی ارز دیجیتال بایننس در سال 2017 بود که منشأ موشکافی امروز نهادهای قانونی و متعاقباً جرایم آن‌ها است. طبق گفته‌های هیلمن، صرافی بایننس در ابتدا کار خود را با گروهی از مهندسان نرم‌افزار آغاز کرد که در مورد قوانین مبارزه با پول‌شویی و تحریم‌های اقتصادی و دیگر موارد از این قبیل اطلاعاتی نداشتند.

این مسئله موجب ایجاد یک خلاء در تطابق فعالیت‌های صرافی با قوانین آمریکا شد. هیلمن می‌گوید این چالش برای بایننس بسیار خوب است چرا که می‌تواند این موارد را برای همیشه پشت سر بگذارد.


وی در ادامه گفت که با توجه به شرایط فعلی قانون‌گذاری در ایالات متحده، موضع نهادهای تنظیم‌کننده در برابر صنعت ارزهای دیجیتال را نمی‌توان تشخیص داد، چرا که هنوز یک چهارچوب مشخص و مشترک بین آژانس‌های نظارتی تشکیل داده نشده است.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک‌گذاری

پوریا کریم‌زاده متولد ۱۳۶۹ در مشهد، فارغ‌التحصیل ادبیات انگلیسی؛ ده سال سابقه ترجمه و تدریس و چهار سال سابقه فعالیت در بازارهای مالی و تحلیل فاندامنتال دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *