تحلیل بیت کوین

تحلیل بیت کوین و بررسی روند قیمت، امروز 14 فوریه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، بیت کوین امروز یک جلسه معاملاتی صعودی را به نمایش گذاشته‌است. قیمت بیت کوین در حال حاضر با یک درصد افزایش نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، به 21,828 دلار رسیده‌است.

پادکست تحلیل بیت کوین

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل بیت کوین امروز را ملاحظه کنید:

روند قیمت بیت کوین

تحلیل بیت کوین با بررسی تغییرات تکنیکال

طبق تحلیل وبسایت تحلیلی – خبری اف ایکس امپایر، بیت کوین برای اینکه موفق شود سطح مقاومت اصلی اول (R1) را در 22,001 دلار هدف قرار دهد، باید بتواند از سقوط به زیر محور 21,677 دلاری جلوگیری کند. بازگشت به 22,000 دلار نشانه یک جلسه معاملاتی صعودی است. با این حال اخبار موثر بر حوزه کریپتو و آمار تورمی ایالات متحده باید از این صعود پشتیبانی کند. در صورت تداوم روند صعودی، بیت کوین احتمالا دومین سطح مقاومت اصلی (R2) را در 22,228 دلار هدف قرار خواهد داد.

تحلیل بیت کوین در سناریوی نزولی

در سناریوی نزولی، سقوط از نقطه پیوت، اولین سطح حمایت اصلی (S1) را با قیمت 21,450 دلار وارد بازی می‌کند. بیت کوین باید برای پایان دادن به سناریوی نزولی از سقوط به سطوح زیر 21,000 دلار اجتناب کند. به این منظور در دومین سطح حمایت اصلی (S2) یعنی در 21,126 دلار باید این روند نزولی متوقف شود؛ در غیر این صورت، سطح حمایت اصلی سوم (S3) در  20,575 دلار وارد بازی می‌شود.

تحلیل تکنیکال بیت کوین

میانگین‌های متحرک نمایی و نمودار کندل استیک ۴ ساعته‌ای که در زیر ارائه شده یک سیگنال نزولی ارائه می‌دهد. بیت کوین زیر میانگین متحرک نمایی 200 روزه یعنی 21,714 دلار قرار داشت. پس از تلاقی نزولی در روز شنبه، میانگین متحرک نمایی 50 روزه به سمت میانگین متحرک نمایی 100 روزه عقب‌نشینی کرد و میانگین متحرک نمایی 100 روزه به سمت متحرک نمایی 200 روزه حرکت کرد که همه این موارد سیگنال‌های نزولی را ارائه کرد.

عبور از میانگین متحرک نمایی 200 روزه یعنی 21,714 از عبور بیت کوین از اولین مقاومت اصلی (R1) یعنی 22,001 دلار و هدف قرار دادن میانگین متحرک نمایی 50 روزه در 22,163 دلار پشتیبانی می‌کند. با این حال، عدم موفقیت در عبور از میانگین متحرک نمایی 200 روزه قیمت‌های زیر 21,000 دلار را به همراه خواهد داشت. شایان ذکر است که عبور از میانگین متحرک نمایی 50 روزه یک سیگنال صعودی ارسال می‌کند.

تحلیل بیت کوین با EMA

با وجود سیگنال‌های نزولی، به نظر شما بیت کوین تا پایان هفته چه روندی را طی خواهد کرد؟ تحلیل شما از آینده قیمتی پادشاه بازار ارزهای دیجیتال چیست؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او ام پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

به این post امتیاز دهید
اشتراک‌گذاری

من مریم سیدان، کار خودم را از سال 92 به عنوان خبرنگار اقتصادی شروع کردم و الان محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *