تحلیل بیت کوین

تحلیل بیت کوین و بررسی روند قیمت، امروز 27 اسفند

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، امروز صبح، بیت کوین (BTC) با 0.03 درصد افزایش به 27,359 دلار رسید. شروع متفاوت روز باعث شد که این رمزارز ابتدا به پایین‌ترین حد اولیه یعنی 27,004 دلار سقوط کند و سپس به بالاترین سطح 27,452 دلار برسد. خرید بیت کوین در حال حاضر در محدوده 27,641 دلار انجام می‌گیرد.

پادکست تحلیل بیت کوین

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل بیت کوین امروز را ملاحظه کنید:

روند قیمت بیت کوین

تحلیل بیت کوین با بررسی تغییرات تکنیکال

طبق تحلیل وبسایت تحلیلی- خبری اف‌ایکس امپایر، بیت کوین برای هدف قرار دادن اولین سطح مقاومت اصلی (R1) در 28,291 دلار باید از چرخش به زیر نقطه پیوت (Pivot) یعنی 26,623 دلار اجتناب کند. حرکت به سمت بالاترین سطح قیمتی جمعه یعنی سطح 27,563 دلار نشان دهنده یک روز معاملاتی صعودی است. با این حال، اخبار تاثیرگذار بر بازار کریپتو نیز باید از این روند پشتیبانی کنند. در صورت افزایش بیت کوین برای طولانی مدت، این رمزارز احتمالاً دومین سطح مقاومت اصلی (R2) را در 29,232 دلار و مقاومت بعدی را در 30,000 دلار هدف قرار می‌دهد. تداوم این روند، سومین سطح مقاومت اصلی (R3) یعنی 31,841 دلار را وارد بازی خواهد کرد.

تحلیل قیمت بیت کوین در سناریوی نزولی

سقوط از نقطه پیوت، سطح حمایت اصلی اول (s1) را با قیمت 25,682 دلار وارد بازی می‌کند. با این حال، بیت کوین برای پایان دادن به این سناریوی نزولی باید از سقوط به زیر سطح قیمتی 25,000 دلار و دومین سطح حمایت اصلی (S2) در 24,014 دلار اجتناب کند؛ در غیر این‌صورت، رسیدن به سطح حمایت اصلی سوم (S3) یعنی  21,405 دلار محتمل است.

تحلیل روند بیت کوین

میانگین‌های متحرک نمایی (EMAs) و نمودار کندل استیک 4 ساعته‌ای که در زیر ارائه شده، نشان‌دهنده سیگنال صعودی هستند. بیت کوین در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه یعنی 24,149 دلار قرار دارد. میانگین متحرک نمایی 50 روزه از میانگین متحرک نمایی 100 روزه فاصله گرفت و میانگین متحرک نمایی 100 روزه از میانگین متحرک نمایی 200 روزه دور شده که همه این موارد سیگنال‌های صعودی ارائه دادند.

اگر بیت کوین موفق شود بالاتر از اولین سطح مقاومت و میانگین متحرک نمایی 50 روزه باقی بماند، این امر از عبور بیت‌کوین از اولین سطح مقاومت اصلی و هدف قرار دادن دومین سطح مقاومت اصلی پشتیبانی می‌کند. با این حال، سقوط از اولین سطح مقاومت، میانگین متحرک نمایی 50 روزه و دومین سطح حمایت اصلی را در معرض دید قرار خواهد داد. شایان ذکر است که سقوط از میانگین متحرک نمایی 50 روزه یک سیگنال نزولی ارائه می‌کند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین با EMA

همانطور که مشاهده می‌کنید، بیت‌کوین روندی صعودی را در پیش گرفته و تحلیل‌های تکنیکال این رمزارز هم از این صعود پشتیبانی می‌کنند. پیش‌بینی شما از این رمزارز چیست؟ به نظر شما پادشاه ارزهای دیجیتال تا کجا به صعود ادامه خواهد داد؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او‌ام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

به این post امتیاز دهید
اشتراک‌گذاری

من مریم سیدان، کار خودم را از سال 92 به عنوان خبرنگار اقتصادی شروع کردم و الان محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *