کاردانو و سولانا

کاردانو و سولانا پیشتاز بازار آلتکوین‌ها

کاردانو (ADA) و سولانا (SOL) در هفته گذشته به ترتیب 32 و 61 درصد افزایش داشتند که این امر آنها را به آلتکوین‌های  برتر تبدیل کرد. روز یکشنبه 8 ژانویه، کاردانو و سولانا هر کدام با 20 درصد افزایش، پیشتاز رالی بازار آلتکوین بودند.

قیمت کاردانو تا این لحظه  17.37 درصد افزایش یافته و در حال حاضر با قیمت 0.32 دلار و ارزش بازار 11.3 میلیارد دلار معامله می‌شود.

روند کاردانو

همراهی سولانا (SOL) با کاردانو در روند صعود

یکی دیگر از آلتکوین‌های اصلی که در هفته گذشته با افزایش قیمت شدیدی روبه‌رو شد، سولانا (SOL) است. رقیب اتریوم 21.87 درصد  نسبت به 24 ساعت گذشته رشد کرد و بالای 16 دلار و با ارزش بازار 5.9 میلیارد دلار معامله می‌شود.

در هفته گذشته، قیمت سولانا  60درصد افزایش یافته و آن را به یکی از آلتکوین‌های با عملکرد برتر در بازار تبدیل کرده‌است. سولانا پس از فروپاشی صرافی رمزارز FTX در نوامبر 2022 با یک اصلاح بزرگ روبه‌رو شد. این آلتکوین سال 2022 را با کاهش قیمت خیره کننده 95 درصدی به پایان رساند اما اکنون گاوها در سال 2023 دوباره بازی را به دست گرفته‌اند.

روند سولانا

طبق تحلیل‌های تکنیکال، سولانا (SOL) از اولین مقاومت خود یعنی 15 دلار عبور کرده‌است. نزدیک‌ترین مقاومت برای این رمزارز در روند صعودی 18.1 دلار است. اگر سولانا موفق به شکست این سطح شود، می‌تواند برای دوره صعودی بعدی آماده شود.

فضای گسترده‌ آلت‌کوین‌ها در حال حاضر با افزایش 3.82 درصدی اتریوم (ETH) همراه است در حالی که بایننس کوین  نزدیک به 7 درصد افزایش یافته‌است.

به این post امتیاز دهید
اشتراک‌گذاری

من مریم سیدان، کار خودم را از سال 92 به عنوان خبرنگار اقتصادی شروع کردم و الان محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم.

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *