تحلیل اتریوم

تحلیل اتریوم و بررسی روند قیمت، امروز 31  ژانویه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، اتریوم در حال حاضر نسبت به 24 ساعت گذشته 3.67  درصد کاهش را تجربه کرده و در زمان نگارش این مطلب، قیمت اتریوم به 1,570 دلار رسیده است.

پادکست تحلیل اتریوم

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل اتریوم را ملاحظه کنید:

روند قیمت اتریوم

تحلیل اتریوم با بررسی تغییرات تکنیکال

اتریوم ابتدا باید از 1,583 دلار عبور کند تا بتواند اولین سطح مقاومت اصلی (R1) را در 1,631 دلار و حداکثر قیمت روز دوشنبه یعنی 1,648 دلار را هدف قرار دهد. بازگشت به 1,600 دلار نشان‌دهنده یک جلسه معاملاتی صعودی است. در صورت افزایش طولانی مدت قیمت اتریوم، گاوهای بازار احتمالا دومین سطح مقاومت اصلی (R2) را در 1,696 دلار و مقاومت بعدی را در 1,700 دلار هدف قرار خواهند داد. تداوم این روند، سومین سطح مقاومت اصلی (R2) یعنی  1,809 دلار را وارد بازی خواهد کرد.

تحلیل قیمت اتریوم در سناریوی نزولی

در صورت عدم عبور از این محور، اولین سطح حمایت اصلی (S1) یعنی 1,518 دلار در بازی باقی خواهد ماند. با این حال، اتریوم باید برای پایان بخشیدن به سناریوی نزولی از سقوط زیر 1,500 دلار جلوگیری کند. به این منظور، در دومین سطح حمایت اصلی (S2) یعنی 1,470 دلار این روند نزولی باید متوقف شود در غیر اینصورت، رسیدن به سطح حمایت اصلی سوم (S3) یعنی 1,357 دلار محتمل است.

تحلیل تکنیکال اتریوم

میانگین‌های متحرک نمایی و نمودار کندل استیک ۴ ساعته‌ای که در زیر ارائه شده، یک سیگنال صعودی ارائه داده‌اند. اتریوم بالاتر از میانگین متحرک نمایی 100 روزه که در حال حاضر 1,555 دلار است، قرار دارد. میانگین متحرک نمایی 50 روزه به سمت میانگین متحرک نمایی 100 روزه حرکت کرد و میانگین متحرک نمایی 100 روزه به سمت میانگین متحرک نمایی 200 روزه گسترش یافت که همه این موارد سیگنال‌های صعودی ارائه کرده‌‎اند.

عبور از میانگین متحرک نمایی 50 روزه یعنی 1,590 دلار، از عبور این رمزارز از اولین سطح مقاومت اصلی (R1) در 1,631 دلار و هدف قرار دادن دومین سطح مقاومت اصلی (R2) در 1,696 دلار  پشتیبانی می‌کند. با این حال، کاهش از سطح میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه یعنی  ۱,۵۵۵ دلار، باعث می‌شود خرس‌های بازار قیمت را به سمت اولین سطح حمایت اصلی (S1) در ۱,۵۱۸ دلار هدایت کنند. حرکت به سطوح بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه یک سیگنال صعودی ارائه می‌کند.

تحلیل تکنیکال اتریوم با EMA

با توجه به اینکه روند کنونی اتریوم نزولی است و اینکه پیش‌بینی‌ها سناریویی صعودی را ارائه می‌دهند، به نظر شما این روند نزولی چه زمانی به پایان خواهد رسید؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او‌ام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

به این post امتیاز دهید
اشتراک‌گذاری

من مریم سیدان، کار خودم را از سال 92 به عنوان خبرنگار اقتصادی شروع کردم و الان محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *