تحلیل اتریوم

تحلیل اتریوم و بررسی روند قیمت، امروز 2 فوریه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، اتریوم در این لحظه نسبت به ۲۴ ساعت گذشته  5.87 درصد افزایش را تجربه کرده و در زمان نگارش این مطلب، قیمت اتریوم به 1,666 دلار رسیده‌است.

پادکست تحلیل اتریوم

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل اتریوم را ملاحظه کنید:

بررسی روند اتریوم

تحلیل اتریوم با بررسی تغییرات تکنیکال

اتریوم باید از سقوط زیر محور 1,616 دلاری جلوگیری کند تا موفق شود اولین سطح مقاومت اصلی (R1) را در 1,674 دلار و بالاترین قیمت صبحگاهی یعنی 1,698 دلار را هدف قرار دهد. عدم سقوط اتریوم به زیر سطوح 1,650 دلار نشان‌دهنده یک جلسه معاملاتی صعودی است. با این حال، شاخص‌های اقتصادی و به‌روزرسانی‌های هارد فورک شانگهای باید برای پشتیبانی از صعود اتریوم سیگنال‌های مثبتی ارائه دهند. در صورت تداوم روند افزایشی، گاوها احتمالا دومین سطح مقاومت اصلی (R2) را در 1,707 دلار و مقاومت بعدی را در 1,750 دلار آزمایش خواهند کرد.

تحلیل قیمت اتریوم در سناریوی نزولی

سقوط از نقطه پیوت سطح اول حمایت اصلی (S1) را با قیمت 1,583 دلار وارد بازی خواهد کرد. اتریوم برای پایان دادن به سناریوی نزولی باید از سقوط زیر 1,550 دلار جلوگیری کند. به همین منظور در دومین سطح حمایت اصلی (S2) یعنی 1,525 دلار باید روند کاهشی محدود شود در غیر اینصورت احتمال رسیدن به سطح حمایت سوم (S3) در قیمت 1,434 دلار وجود دارد.

تحلیل تکنیکال اتریوم

میانگین‌های متحرک نمایی و نمودار کندل استیک ۴ ساعته‌ای که در زیر ارائه شده، یک سیگنال صعودی ارائه می‌دهد. اتریوم بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه که در حال حاضر 1,598 دلار است، قرار دارد. میانگین متحرک نمایی 50 روزه از میانگین متحرک نمایی 100 روزه فاصله گرفت و میانگین متحرک نمایی 100 روزه به سمت میانگین متحرک نمایی 200 روزه گسترش یافت که همه این موارد سیگنال‌های صعودی ارائه کرد.

یک اتریوم به سطوح بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه یعنی 1,598 دلار از عبور این رمزارز از اولین سطح مقاومت (R1) در 1,674 دلار و هدف قرار دادن دومین سطح مقاومت اصلی (R2) یعنی 1,707 دلار پشتیبانی می‌کند. با این حال، کاهش قیمت‌ها از میانگین متحرک نمایی 50 روزه باعث می‌شود خرس‌ها اتریوم را به سمت اولین سطح حمایت اصلی (S1) در 1,583 و میانگین متحرک نمایی 100 روزه  در 1,567 دلار هدایت کنند. کاهش ارزش به زیر سطح میانگین متحرک نمایی 50 روزه سیگنال نزولی ارائه می‌دهد.

تحلیل تکنیکال اتریوم با EMA

با توجه به اینکه روند کنونی اتریوم صعودی است و اینکه پیش‌بینی‌ها سناریویی صعودی را ارائه می‌دهند، به نظر شما این روند نزولی چه زمانی به پایان خواهد رسید؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او‌ام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

به این post امتیاز دهید
اشتراک‌گذاری

من مریم سیدان، کار خودم را از سال 92 به عنوان خبرنگار اقتصادی شروع کردم و الان محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *