تحلیل اتریوم

تحلیل اتریوم و بررسی روند قیمت، امروز 6 فوریه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، اتریوم در این لحظه نسبت به ۲۴ ساعت گذشته  2.04 درصد کاهش را تجربه کرده و در زمان نگارش این مطلب، قیمت اتریوم به 1,635 دلار رسیده‌است.

پادکست تحلیل اتریوم

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل اتریوم را ملاحظه کنید:

روند قیمت اتریوم

تحلیل اتریوم با بررسی تغییرات تکنیکال

اتریوم برای اینکه بتواند اولین سطح مقاومت اصلی (R1) را در 1,665 دلار و بالاترین قیمت یکشنبه یعنی 1,674 دلار را هدف قرار دهد، باید از محور 1,637 دلار عبور کند. بازگشت به 1,650 دلار نشانه یک جلسه معاملاتی صعودی است. با این حال، اخبار مربوط به به‌روزرسانی‌های هارد فورک شانگهای باید از ادامه این روند صعودی پشتیبانی کند. در صورت یک رالی صعودی طولانی مدت، گاوها احتمالا سطح مقاومت اصلی دوم (R2) را در 1,702 دلار آزمایش خواهند کرد. تداوم روند صعودی، سومین سطح مقاومت اصلی (R3) یعنی 1,767 دلار را وارد بازی می‌کند.

تحلیل قیمت اتریوم در سناریوی نزولی

در سناریوی نزولی و در صورت عدم حرکت از این محور، اولین سطح حمایت اصلی (S1) یعنی 1,600 دلار در بازی باقی خواهد ماند. اتریوم برای پایان دادن به سناریوی نزولی نباید به زیر سطح 1,600 دلار سقوط کند و به این منظور، نهایتا تا دومین سطح حمایت اصلی (S2) در 1,572 دلار باید این روند متوقف شود؛ در غیر این صورت، سطح حمایت اصلی سوم (S3) یعنی 1,507 دلار قابل رویت خواهد بود.

تحلیل تکنیکال اتریوم

میانگین‌های متحرک نمایی و نمودار کندل استیک ۴ ساعته‌ای که در زیر ارائه شده، یک سیگنال صعودی ارائه می‌دهند. اتریوم بالای میانگین متحرک نمایی 100 روزه که در حال حاضر 1,600 دلار است، قرار دارد. میانگین متحرک نمایی 50 روزه از میانگین متحرک نمایی 100 روزه فاصله گرفت و میانگین متحرک نمایی 100 روزه به سمت میانگین متحرک نمایی 200 روزه گسترش یافت که همه این موارد سیگنال‌های صعودی را ارائه کردند.

عبور از میانگین متحرک نمایی 50 روزه یعنی 1,631 دلار از عبور این رمزارز از اولین سطح مقاومت اصلی (R1) یعنی 1,665 دلار و هدف قرار دادن دومین سطح مقاومت (R2) 1,702 دلار پشتیبانی می‌کند. با این حال، عدم عبور از میانگین متحرک نمایی 50 روزه باعث می‌شود خرس‌ها قیمت را به سمت اولین سطح حمایت اصلی (S1) یعنی 1,600 دلار و میانگین متحرک نمایی 100 روزه یعنی 1,600 دلار هدایت کنند. عبور از میانگین متحرک نمایی 50 روزه یک سیگنال صعودی ارسال می‌کند.

تحلیل اتریوم با EMA

با توجه به اینکه روند کنونی اتریوم نزولی است و اینکه پیش‌بینی‌ها سناریویی صعودی را ارائه می‌دهند، به نظر شما این روند نزولی چه زمانی به پایان خواهد رسید؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او‌ام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

به این post امتیاز دهید
اشتراک‌گذاری

من مریم سیدان، کار خودم را از سال 92 به عنوان خبرنگار اقتصادی شروع کردم و الان محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *