تحلیل اتریوم

تحلیل اتریوم و بررسی روند قیمت، امروز 12 فوریه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس، اتریوم در این لحظه 1.07 درصد افزایش یافته و به 1,535 رسیده‌است. امروز صبح قیمت اتریوم شاهد افزایش به بالاترین حد اولیه 1,540 دلاری بود و سپس کاهش یافت.

پادکست تحلیل اتریوم

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل اتریوم را ملاحظه کنید:

روند قیمت اتریوم

تحلیل اتریوم با بررسی تغییرات تکنیکال

طبق تحلیل وبسایت تحلیلی – خبری اف ایکس امپایر، اتریوم باید از سقوط در محور 1,529 دلاری جلوگیری کند تا موفق شود اولین سطح مقاومت اصلی (R1) را در 1,554 دلار هدف قرار دهد. بازگشت به 1,550 دلار نشانه یک جلسه معاملاتی صعودی است. با این حال، به‌روزرسانی‌های هارد فورک شانگهای و اخبار حوزه کریپتو باید برای پشتیبانی از صعود اتریوم مثبت باشند. در صورت افزایش طولانی مدت، گاوها احتمالا دومین سطح مقاومت اصلی (R2) را در 1,568 دلار و مقاومت بعدی را در 1,600 دلار هدف قرار می‌دهند. تداوم صعود، سومین سطح مقاومت اصلی (R3) را در  1,607 دلار وارد بازی می‌کند.

تحلیل قیمت اتریوم در سناریوی نزولی

در سناریوی نزولی و در صورت سقوط از نقطه پیوت، سطح حمایت اصلی اول (S1) با قیمت 1,515 دلار وارد بازی می‌شود. اتریوم برای پایان دادن به این روند باید از سقوط زیر 1,490 دلار جلوگیری کند. به این منظور در دومین سطح حمایت اصلی (S2) یعنی در 1,490 دلار باید روند نزولی محدود شود در غیر اینصورت رسیدن به سطح حمایت اصلی سوم 1,451 دلار محتمل است.

تحلیل اتریوم

میانگین‌های متحرک نمایی و نمودار کندل استیک ۴ ساعته‌ای که در زیر ارائه شده، یک سیگنال نزولی ارائه داد. اتریوم زیر میانگین متحرک نمایی 200 روزه که در حال حاضر 1,546 دلار است، قرار دارد. پس از یک تلاقی نزولی در روز شنبه، میانگین متحرک نمایی 50 روزه از میانگین متحرک نمایی 100 روزه دور شد و میانگین متحرک نمایی 100 روزه به سمت میانگین متحرک نمایی 200 روزه کاهش یافت که همه این موارد سیگنال‌های نزولی را ارائه کرد.

عبور از میانگین متحرک نمایی 200 روزه در 1,546 از عبور این رمزارز از اولین سطح مقاومت اصلی (R1) یعنی 1,554 دلار پشتیبانی می‌کند و باعث می‌شود گاوها به سمت دومین سطح مقاومت اصلی (R2) در 1,568 دلار حرکت کنند. با این حال، عدم عبور از میانگین متحرک نمایی 200 روزه اولین سطح حمایت اصلی  و قیمت‌هایی زیر 1,500 دلار را قابل رویت می‌کند.

تحلیل تکنیکال اتریوم

با توجه به اینکه پیش‌بینی‌ها سناریویی نزولی را ارائه می‌دهند، به نظر شما اتریوم روند صعودی خود را تا کجا ادامه خواهد داد؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی او‌ام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

به این post امتیاز دهید
اشتراک‌گذاری

من مریم سیدان، کار خودم را از سال 92 به عنوان خبرنگار اقتصادی شروع کردم و الان محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *