بررسی روند اتریوم

بررسی روند و تحلیل قیمت اتریوم، امروز 19 ژانویه

به گزارش واحد ترید و تحلیل صرافی او‌ام‌پی فینکس، اتریوم امروز روندی نزولی را در پیش گرفته‌است. در زمان نگارش این گزارش، قیمت اتریوم با 3.08 درصد کاهش به 1,527دلار رسید. دومین رمزارز بزرگ از نظر ارزش بازار روز خود را در ابتدا با روندی صعودی آغاز کرد و از پایین‌ترین سطح اولیه 1509 دلار به بالاترین سطح 1533 دلار رسید.

در ادامه می‌توانید بررسی روند و تحلیل اتریوم را ملاحظه کنید:

روند قیمت اتریوم

تحلیل اتریوم با بررسی تغییرات تکنیکال

اتریوم باید از 1541 دلار عبور کند تا بتواند اولین سطح مقاومت اصلی (R1) را در 1583 دلار و بالاترین سطح چهارشنبه  یعنی 1613 دلار را هدف قرار دهد. بازگشت به 1600 دلار نشان دهنده یک جلسه معاملاتی صعودی است. با این حال، اعداد و ارقام مربوط به شاخص‌های اقتصادی ایالات متحده، صحبت‌های اعضای FOMC و درآمد شرکت‌ها باید مثبت باشند تا بتوانند از یک روند صعودی حمایت کنند. در صورت افزایش طولانی مدت، گاوها احتمالا سطح مقاومت اصلی دوم (R2) را در 1654 دلار آزمایش خواهند کرد. تداوم صعود، سومین سطح مقاومت اصلی (R3) را در سطح 1767 دلار وارد بازی می‌کند.

تحلیل قیمت اتریوم در سناریوی نزولی

در صورت عدم صعود از نقطه پیوت (1541 دلار) سطح حمایت اصلی اول (S1) یعنی1470 دلار در بازی باقی خواهد ماند. اتریوم نباید به زیر سطح 1450 دلار و دومین سطح حمایت اصلی (S2) در 1428 دلار سقوط کند در غیر اینصورت رسیدن به سومین سطح حمایت (S3) محتمل خواهد بود.  

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم

میانگین‌های متحرک نمایی و نمودار کندل استیک ۴ ساعته  که در زیر ارائه شده، ارائه دهنده یک یک سیگنال صعودی بودند. اتریوم بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه که در حال حاضر 1494 دلار است، قرار دارد. متحرک نمایی 50 روزه از متحرک نمایی 200 روزه فاصله گرفت و متحرک نمایی 100 روزه به سمت میانگین متحرک نمایی 200 روزه گسترش یافت که این موارد سیگنال‌های صعودی ارائه دادند.

مطالعه بیشتر: به‌روزترین تحلیل و پیشبینی از بازار رمز ارز

اگر اتریوم بتواند بالاتر از سطوح حمایت اصلی و متحرک نمایی 50 روزه یعنی 1494 دلار باقی بماند، این امر از عبور این رمزارز از اولین سطح مقاومت (R1) در 1583 دلار و هدف قرار دادن دومین سطح مقاومت (R2)  در1654  دلار پشتیبانی می‌کند. با این حال، سقوط از میانگین متحرک نمایی 50 روزه در سطح 1494 دلار باعث می‌شود خرس‌ها قیمت را به سمت سطوح پشتیبانی اصلی سوق دهند. شایان ذکر است که سقوط از سطح میالنگین متحرک نمایی 50 روزه نشان دهنده تغییر در احساسات سرمایه‌گذاران است.

تحلیل اتریوم بر اساس میانگین متحرک نمایی

با توجه به روند نزولی کنونی اتریوم، به نظر شما این رمزارز تا پایان این هفته به چه ارزشی خواهد رسید؟

شما می‌توانید با مطالعه مطالب بخش تحلیل تکنیکال صرافی اوام‌پی فینکس از آخرین تغییرات بازار ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

به این post امتیاز دهید
اشتراک‌گذاری

من مریم سیدان، کار خودم را از سال 92 به عنوان خبرنگار اقتصادی شروع کردم و الان محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *