احراز هویت در او ام پی فینکس

آموزش کامل احراز هویت در او ام پی فینکس

بنابر قوانین تعریف شده در بازارهای مالی، احراز هویت به منظور استفاده از خدمات پلتفرم‌ های معاملاتی امری ضروریست و با هدف جلوگیری از سو استفاده برخی افراد از هویت دیگران، پولشویی و کلاهبرداری‌های رمزارزی انجام می‌شود. کاربران نیز موظفند تا در تمامی مراحل، اطلاعات هویتی خود را به صورت صحیح ارائه کنند.

احراز هویت در او ام پی فینکس

او ام پی فینکس، اولین پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال با قابلیت دمو در ایران است که امکان خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال را در بستری امن و با کاربری آسان برای معامله گران فراهم کرده‌است. احراز هویت در او ام پی فینکس نیز طی تنها 5 مرحله ساده انجام می‌شود که در ادامه به توضیح کامل هر یک از مراحل می‌پردازیم.

ثبت نام در او ام پی فینکس

آموزش ثبت نام در او ام پی فینکس

به منظور استفاده از خدمات پلتفرم او ام پی فینکس و انجام معامله در بازارهای واقعی و دمو لازم است تا ابتدا در وبسایت اصلی او ام پی فینکس ثبت نام کنید.

مراحل احراز هویت در او ام پی فینکس

احراز هویت در او ام پی فینکس طی پنج گام و کمتر از چند دقیقه انجام می‌شود.

مرحله اول: تایید ایمیل کاربری

تایید ایمیل

روی گزینه “ارسال کد تایید” کلیک کرده و کد ارسالی به ایمیل را در کادر مربوطه وارد کنید.

مرحله دوم: تایید شماره تلفن همراه

تایید شماره همراه

شماره تلفن همراه خود که به آن دسترسی دارید را وارد کنید و مجددا روی گزینه “ارسال کد تایید” بزنید. کد تاییدی به تلفن همراه شما پیامک خواهدشد.

مرحله سوم: وارد کردن اطلاعات شناسایی

ثبت اطلاعات شناسایی

در این مرحله لازم است تا کد ملی و تاریخ تولد خود را به صورت صحیح وارد کنید. در بخش پایین‌تر نیز می‌بایست تصویری واضح از کارت ملی خود بارگذاری کنید.

مرحله چهارم: وارد کردن شماره کارت بانکی

ثبت شماره کارت بانکی

در این مرحله می‌بایست شماره کارت بانکی که قصد دارید با استفاده از آن حساب خود را شارژ کنید، وارد کنید. دقت کنید که کارت می‌بایست متعلق به خود شما باشد.

مرحله پنجم: بارگذاری تصویر سلفی به همراه تعهدنامه

احراز هویت در او ام پی فینکس

در مرحله آخر از احراز هویت در او ام پی فینکس، یک متن به عنوان تعهدنامه برای استفاده از خدمات پلتفرم به شما نشان داده می‌شود که می‌بایست آن را با دست خط خود بنویسید و در نهایت یک تصویر سلفی به همراه کارت ملی و تعهدنامه بارگذاری کنید.

کارشناسان او ام پی فینکس در همان لحظه صحت اطلاعات شما را مورد بررسی قرار داده و تایید می‌کنند. پس از آن می‌توانید به صورت آنی به خرید و فروش بیت کوین، اتریوم و 46 ارز دیجیتال دیگر در پلتفرم او ام پی فینکس بپردازید!

در صورت وجود هرگونه سوال پیرامون نحوه انجام معاملات و بخش‌های مختلف پلتفرم، می‌توانید همه روزه و در تمامی ساعات شبانه روز با کارشناسان پشتیبانی او ام پی فینکس از طریق چت آنلاین وب‌سایت، تلگرام و تماس تلفنی در ارتباط باشید.

ثبت نام در او ام پی فینکس

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.