ایردراپ لونا

جزئیات ایردراپ لونا برای واجدین شرایط

پلتفرم ووبلاک چین (Wu Blockchain) روز 28 می (7 خرداد) در توییتر در رابطه با ترا 2 و ایردراپ لونا (LUNA) توضیحاتی را ارائه داد. در این پست توییتری بیان شد که به‌عنوان بخشی از برنامه تشکیل اکوسیستم ترا 2، توکن‌های لونا به دارندگان رمزارزهای لونا کلاسیک (LUNC)، UST کلاسیک (USTC) و aUST طبق اطلاعاتی که در نقشه احیا اکوسیستم ترا منتشر شده بود، به‌صورت ایردراپ تعلق خواهد گرفت.


میزان توکنی که سرمایه‌گذاران لونا برای دریافت آن واجد شرایط می‌شوند، با توجه به نوع توکن‌ها، زمان هولد (قبل از حمله و بعد از حمله) و تعداد آن‌ها در شبکه ترا کلاسیک مشخص می‌شود.


طبق تصویر رسمی پایین، نسبت‌های نوشته شده از ایردراپ لونا مطابق با کیف پولی در شبکه ترا 2 است که حاوی توکن‌های aUST، LUNC و UST در بازه‌های زمانی قبل و بعد از حمله است.

نسبت‌های مشخص‌شده در ایردراپ لونا
نسبت‌های مشخص‌شده در ایردراپ لونا

این تصویر نشان می‌دهد که اگر شخصی 1 واحد لونا قبل از حمله داشته است، برای ایردراپ لونا در شبکه جدید واجد شرایط دریافت 1.034735071 واحد لونا جدید خواهد بود.


علاوه‌بر جدول بالا، نمونه‌ای دیگر برای شرح نرخ تبدیل در عملیات لیکویید استیکینگ (Liquid Staking)، سپرده‌گذاری با قابلیت انجام معامله از طریق سپرده، برای رمزارز لونا کلاسیک (LUNC) در زمان‌های قبل و بعد از حمله ارائه شد که به‌شرح زیر است.

لیکویید استیکینگ لونا
نسبت‌های مشخص‌شده برای لیکویید استیکینگ لونا

شبکه جدید ترا، مجموعه‌ای از توسعه‌دهندگان آن و جامعه لونا که ترا کلاسیک را به دومین بلاک چین برتر در قراردادهای هوشمند پس از اتریوم تبدیل کردند را به ارث خواهد برد.


شایان ذکر است که اکثر پروژه‌های محبوب ترا کلاسیک به زنجیره جدید منتقل خواهند شد. از بین این پروژه‌ها می‌توان اِستروپورت (Astroport)، پریزم (Prism)، رندوم ارث (Random Earth)، اِسپکتروم (Spectrum)، نبیولا (Nebula) و چندین پروژه دیگر را نام برد.

منبع: CoinQuora

به این post امتیاز دهید
اشتراک‌گذاری

پوریا کریم‌زاده متولد ۱۳۶۹ در مشهد، فارغ‌التحصیل ادبیات انگلیسی؛ ده سال سابقه ترجمه و تدریس و چهار سال سابقه فعالیت در بازارهای مالی و تحلیل فاندامنتال دارم.

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *