پامپ گالا

آیا منتظر پامپ گالا باشیم؟

پروژه  گالا گیم (Gala Games) پست توییتری منتشر کرد که در آن نوشت در حال کار روی یک فیلم با بازیگران معروفی مثل دوئین داگلاس جانسون و مارک رابرت مایکل والبرگ است.

طبق گزارش‌ها این فیلم‌ها در بلاکچین گالا خواهند بود و قرار است از توکن گالا در گالا فیلم و گالا موزیک استفاده شود.

پروژه گالا برای توضیح بیشتر این رخداد نوشت: تصور کنید که به دیدن یک فیلم می روید و یک کد QR روی بلیط برای بازخرید یک کالای دیجیتال وجود دارد و آن کالا در بازار اوپن‌سی نیز وجود دارد، بنابراین میلیون‌ها طرفدار جانسون و مایکل والبرگ همگی آیتم‌های دیجیتالی را جمع‌آوری می‌کنند که این آیتم‌ها برای خرید نیاز به توکن گالا دارند. این خبر روی قیمت توکن گالا تاثیر گذاشت و باعث شد که این توکن با افزایش شدیدی روبه‌رو شود.  

تحلیل تکنیکال توکن گالا

تحلیل قیمت گالا (GALA) برای امروز بسیار صعودی است زیرا روند خرید امروز به طور مداوم در حالت صعودی است. جفت GALA/USDT در حال حاضر در ساعت 16:28 دقیقه دوشنه 19 دی با 61.89 درصد افزایش با قیمت 0.03828 دلار معامله می‌شود و در حال حرکت به سمت سطح مقاومت بعدی در 0.03926 دلار است، اگر این رمزارز بتواند از این سطح عبور کند، ممکن است در آینده نزدیک به 0.04 دلار نیز برسد.

این حرکت صعودی ناشی از افزایش حجم معاملات و تقاضا برای توکن‌های گالا  است. طبق داده‌های کوین مارکت کپ، حجم معاملات ۲۴ ساعته این ارز دیجیتال در حال حاضر 1,095,067,574 میلیون دلار است که 666.62 درصد نسبت به روز گذشته افزایش داشته‌است. از نظر ارزش بازار، گالا دارای ارزش بازار 267,701,051 میلیون دلاری است و در حال حاضر در رتبه 97 در لیست ارزهای دیجیتال کوین مارکت کپ قرار دارد.

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت گالا روند صعودی بازار را تایید می‌کند. در حال حاضر خریداران کنترل بازار را در دست دارند و اگر حرکت فعلی تداوم پیدا کند، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت گالا به سمت سطوح مقاومت آتی باشیم.

تکنیکال گالا 1

میانگین متحرک (MA) در حال حاضر در سطح 0.022 تنظیم قرار دارد که نشان دهنده آن است که خریداران کنترل بازار را در دست دارند. از آنجایی که محدوده بین باندهای بولینگر در حال گسترش است، این نشانه واضح است که نوسانات بازار در حال افزایش است و معامله‌گران باید برای انجام معاملات در آینده نزدیک مراقب باشند.

باند بولینگر بالایی در حال حاضر روی 0.0310 قرار دارد در حالی که باند بولینگر پایینی روی 0.009 است. شاخص قدرت نسبی (RSI) با شیب صعودی در 41.21 است که به فعالیت خریداران در بازار اشاره دارد.

تحلیل چهار ساعته قیمت گالا از حمایت خریداران حکایت دارد زیرا قیمت در چهار ساعت اول معاملات امروز افزایش قیمت خوبی را تجربه کرد. این به این دلیل است که گاوها دوباره وارد بازار شده‌اند و در تلاشند تا برتری خود را حفظ کنند.

تکنیکال گالا 2

با نگاهی به اندیکاتورهای تکنیکال ساعتی، باند بالایی بولینگر در حال حاضر روی 0.0373 و باند بولینگر پایین در حال حاضر روی 0.0144 قرار دارد که نشان می دهد روند صعودی احتمالا در آینده نزدیک ادامه خواهد داشت. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) منحنی صعودی را نشان می‌دهد زیرا به 79.35 رسیده که نشان می‌دهد فعالیت خریداران در حال افزایش است. میانگین متحرک در حال حاضر روی 0.030 است.

به طور خلاصه، جفت GALA/USD در حال حاضر در یک روند صعودی قرار دارد و اگر خریداران حرکت فعلی خود را حفظ کنند، این رمزارز می‌تواند به سطوح بالاتر برسد. شاخص‌های فنی نیز از گاوها حمایت می‌کنند.

1.5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک‌گذاری

من مریم سیدان، کار خودم را از سال 92 به عنوان خبرنگار اقتصادی شروع کردم و الان محتوای تحلیلی- خبری در حوزه رمزارز تولید می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *