امن ترین صرافی

امن‌ ترین صرافی ارز دیجیتال در ایران و جهان چیست؟

در این مطالب با امن‌ترین صرافی های ارز دیجیتال داخلی و معیارهای انتخاب امن‌ترین صرافی به طور کامل آشنا خواهید شد.

آشنایی با امن ترین صرافی‌های ارزدیجیتال

امروزه با افزایش گسترش و پذیرش ارزهای دیجیتال در جهان توسط افراد و سازمان‌ها، شاهد افزایش ظهور تعداد صرافی‌های ارائه‌دهنده خدمات رمزارزی نیز هستیم. اما چگونه می‌توانیم بهترین صرافی را برای انجام معاملات خود انتخاب کنیم؟ امن ترین صرافی ارز دیجیتال چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

مهم ترین ویژگی های یک صرافی ارز دیجیتال

همان طور که می‌دانید تراکنش‌های ارز دیجیتال بر بستر بلاکچین ثبت و ذخیره می‌شوند. در بلاکچین نیز تمامی امور به صورت غیرمتمرکز صورت می‌گیرند. بنابراین در صورت بروز هرگونه خطا در هنگام انجام معاملات، چه از سمت معامله‌گرها و چه از سمت صرافی‌ها، پیگیری یا لغو تراکنش‌ها توسط هیچ نهاد یا سرور مرکزی امکان‌پذیر نخواهد بود. بنابراین انتخاب امن ترین صرافی همواره اولین و مهم‌ترین قدم در مسیر ورود به دنیای معامله‌گری است.

استاندارهای امنیتی بالا

امن ترین صرافی

اگر مخاطب پروپاقرص اخبار بازار کریپتوکارنسی باشید، به احتمال زیاد با خبرهای مربوط به هک شدن برخی‌ صرافی‌ ها و به سرقت رفتن دارایی‌های کاربران موجه شده‌اید. بنابراین امنیت، اصلی‌ترین موضوعی است که باید در انتخاب صرافی ارز دیجیتال به آن توجه کنید. چرا که جبران خسارت ناشی از به سرقت رفتن دارایی‌ها، در بستر بلاکچین تقریبا غیرممکن است.

صرافی اوام‌پی فینکس، اولین صرافی فول نود ارز دیجیتال با قابلیت دمو در ایران است که دارایی‌های کاربران را در کیف پول‌های سرد نگه‌داری می‌کند. بنابراین احتمال هرگونه حمله هکری و به سرقت رفتن دارایی‌ها به صفر می‌رسد.

بالا بودن حجم معاملات

حجم معملات اوام پی فینکس

هرچه حجم معاملات در یک صرافی بالاتر باشد، سرعت نقدشوندگی دارایی‌ها نیز بالاتر است. صرافی اوام‌ پی فینکس، با 150 هزار کاربر و تعداد 400 هزار معامله، بستری بسیار مناسب برای انجام معاملات رمزارزی است. شما می‌توانید با ایجاد حساب کاربری در این صرافی، دارایی‌های دیجیتال خود را به سرعت نقد کنید.

کارمزد پایین

کارمزد معاملات ارزهای دیجیتال

همان‌طور که می‌دانید، صرافی‌های ارز دیجیتال در هنگام ثبت هر معامله، مقدار مشخصی کارمزد دریافت می‌کنند. اخذ کارمزد به این دلیل انجام می‌شود تا از ثبت معاملات مکرر و یا معاملات صوری جلوگیری کند.

درصد قابل توجهی از سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ایرانی که در بازار کریپتوکارنسی فعالیت می‌کنند، در دسته سرمایه‌گذاران خرد محسوب می‌شوند و با مبالغی با حجم متوسط در حال فعالیت هستند. پایین بودن کارمزد از این حیث اهمیت پیدا می‌کند که ممکن است گاهی اوقات کارمزد معامله، از حجم آن معامله نیز بیشتر شود.

به همین دلیل توصیه می‌شود که همواره پیش از انجام معاملات خرید و فروش، قوانین مربوط به کارمزد هر پلتفرم را مطالعه کنید. صرافی اوام‌پی فینکس یکی از امن ترین صرافی های ارز دیجیتال در ایران است که میزان کارمزد بسیار پایینی را در ازای ثبت هر تراکنش از کاربران اخذ می‌کند. با مراجعه به صفحه کارمزدها می‌توانید پیرامون نحوه محاسبه کارمزد معاملات، اطلاعات کاملی کسب کنید.

ضمن اینکه، صرافی اوام پی فینکس، تنها صرافی ایرانی است که در آن می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را بر بستر BEP2 و KCC نیز انتقال دهید. کارمزد انتقال بر این دو بستر بسیار پایین می‌باشد. برای مثال شما می‌توانید تترهای خود را با استفاده از شبکه KCC با تنها 0.1 تتر کارمزد انتقال دهید!

واریز و برداشت آسان

واریز و برداشت در اوام پی فینکس

اولین اقدام برای ورود به دنیای معامله‌گری در ارزهای دیجیتال، واریز پول به حساب کاربری در صرافی است. برخی صرافی‌ها گاها مراحل نسبتا پیچیده‌ای را برای شارژ کیف پول تعیین می‌کنند و همین امر موجب سردرگمی کاربران می‌شود. در صرافی اوام پی فینکس، مراحل واریز و برداشت تومانی و ارزی به راحتی و طی تنها چند گام ساده انجام می‌شود.

تعدار ارزهای دیجیتال

پشتیبانی ارز ارزهای مختلف

اکثر افراد بازار کریپتوکارنسی را با نوسان‌های بزرگ آن می‌شناسند. به علاوه اینکه دنیای ارزهای دیجیتال همواره در حال گسترش است و روز به تعداد پروژه‌های فعال و معتبر این بازار افزوده می‌شود.

اگر جزء افرادی باشید که به صورت روزانه ترید می‌کنید و استراتژی معاملاتی شما «اسکلپ» یا «فست-اسکلپ» است، بهتر است معاملات خود را در صرافی‌هایی انجام دهید که تعداد بالایی از ارزهای دیجیتال را پشتیبانی می‌کنند. به این ترتیب می‌توانید به صورت روزانه به معامله‌گری ارزهای متعدد بپردازید و از سود یا به عبارتی کسب سود از نوسانات روزانه ارزهای گوناگون جا نمانید!

صرافی اوام پی فینکس در حال حاضر از تعداد 46 رمزارز محبوب بازار کریپتوکارنسی پشتیبانی می‌کند و جزء معدود صرافی‌های ایرانی است که همزمان با صرافی‌های بین‌المللی، امکان معامله ارزهای دیجیتال ترند را برای کاربران ایرانی فراهم می‌کند.

هم چنین پلتفرم اوام پی فینکس همزمان با لیست کردن رمزارزهای جدید، رویدادها و جشنواره‌های بسیاری نیز برگزار می‌کند و در طی این رویدادها، جوایزی در قالب کوین و توکن به کاربران اهدا می‌کند.

کاربری آسان و پشتیبانی

پلتفرم اوام پی فینکس

با توجه به نوسان‌های قیمتی جذاب در ارزهای دیجیتال، بسیار از افراد مایل به فعالیت در این بازار هستند اما به علت نوظهور بودن تکنولوژی بلاکچین و بازار ارزهای دیجیتال، ممکن است برخی افراد دچار تردید و یا گاهی ترس از ورود به این بازار شوند.

به همین دلیل داشتن رابط کاربری آسان ضمن پشتیبانی آنلاین و تلفنی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک صرافی است که رضایت و اعتماد کاربران را جلب می‌کند.

صرافی اوام پی فینکس، خرید و فروش ارزهای دیجیتال را در بستری با کاربری بسیار آسان برای معامله‌گران ایرانی فراهم کرده‌است. هم‌چنین تیم پشیبانی اوام پی فینکس همه روزه در 24 ساعت شبانه‌روز و بدون تعطیلی، به صورت تلفنی و آنلاین پاسخگوی سوالات کاربران خواهدبود.

حساب دمو و معاملات آزمایشی

معاملات آزمایشی ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال علی رغم سودهای بزرگی که به کاربران می‌رساند، گاهی ضررهای عمیقی نیز نصیب آن‌ها کرده است. علت این امر هم در این است که درصد بالایی از افراد بدون داشتن علم کافی، مبالغ بالایی را وارد بازار می‌کنند و در نهایت با خسارت‌های سنگین و تجربه‌های تلخ از این بازار خارج می‌شوند.

صرافی اوام پی فینکس، برای اولین بار در ایران، حساب دمو ( آزمایشی) را برای کاربران فراهم کرده‌است. افراد می‌توانند با ایجاد یک حساب کاربری دمو، به صورت آزمایشی به معامله رمزارزها بپردازند و دانش، تجربه و تخصص خود را در حوزه کریپتوکارنسی افزایش دهند.

مشاهده وضعیت سبد دارایی‌ها

تحلیل سود و زیاد ارز دیجیتال

یکی دیگر از ویژگی‌های یک صرافی خوب ارز دیجیتال این است که امکان تحلیل سود و زیان معاملات را برای کاربران فراهم کند. در این صورت معامله‌گران می‌توانند معاملات خود را ارزیابی کرده و به این ترتیب نقاط قوت خود را در معامله‌گری تقویت کرده و نقاط ضعف را برطرف کنند.

صرافی اوام پی فینکس ابزاری بسیار کاربردی به منظور ارزیابی معاملات برای کاربران فراهم کرده و افراد می‌توانند تمامی معاملات خرید و فروش خود را در قالب جداول سود و زیان روزانه، هفتگی و ماهانه مورد بررسی قرار دهند.

معاملات خرید و فروش ارزهای دیجیتال چگونه انجام می‌شوند؟

از آن جایی که رمزارزها ماهیت دیجیتالی دارند، خرید و فروش آن‌ها در صرافی‌های آنلاین انجام می‌شود. کاربران می‌توانند معاملات خرید و فروش ارزهای دیجیتال را در صرافی های ارزدیجیتال بین المللی و یا داخلی انجام دهند.

صرافی ایرانی بهتر است یا صرافی های بین المللی؟

صرافی های بین المللی نظیر بایننس، عموما سیاست‌های سخت گیرانه‌ای نسبت به کاربران ایرانی اعمال می‌کنند. در برخی موارد نیز با تشخیص ایرانی بودن کاربر، دارایی‌های او را بلوکه می‌کنند. بنابراین بهتر است تا به منظور پیشگیری از وقوع چنین خسارت‌هایی، معاملات خود را در صرافی‌های داخلی انجام دهید.

بهترین و امن ترین صرافی ارز دیجیتال در ایران کدام است؟

صرافی اوام پی فینکس با قابلیت حساب دمو و ویژگی‌های منحصربه‌فردی نظیر پشتیبانی از شبکه KCC و BEP2، کاربری آسان، امنیت، پشتیبانی 24 ساعته، احراز هویت آسان، بالا بودن حجم معاملات و واریز وبرداشت سریع، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است.

در اوام پی فینکس می‌توانید با مبلغ تنها صدهزار تومان معاملات ارز دیجیتال خود را آغاز کنید.
ثبت نام در او ام پی فینکس

جمع‌بندی

خرید و فروش ارزهای دیجیتال امروزه یکی از مرسوم‌ترین و جذاب‌ترین روش‌های درامدزایی در فضای کسب‌و‌کار هاست. اما مهم‌ترین نکته‌ای که قبل از هرگونه اقدام برای فعالیت در بازار باید مدنظر قرار دهید، انتخابارین صرافی است. مواردی هم چون امنیت و استفاده از کیف پول‌های سرد، بالا بودن حجم معاملات، کارمزد پایین، کابری آسان، دارا بودن قابلیت حساب دمو و تیم پشتیبانی، تاثیرات بالایی در بهینه‌سازی یک صرافی ارز دیجیتال دارند.

اگر تازه‌کار هستید و تمایل دارید وارد دنیای معامله‌گری ارزهای دیجیتال شوید، اگر ارزهای دیجیتال را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنید یا اگر به دنبال آموزش و کسب تجربه در دنیای کریپتوکارنسی هستید، پلتفرم اوام‌پی فینکس برای شما و انتظارات شما کاملا مناسب است.

4.3/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.